Privātuma Politika

Vārds Mazulim vietnes lietošanas vienkāršība un lietotāju privātums ir galvenās prioritātes. Šis dokuments skaidro kāda lietotāju informācija tiek ievākta un kā tā tiek izmantota.

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kuri tiek saglabāti apmeklētāja datorā katru reizi, kad tiek apmeklēta mājaslapa. Sīkdatnes fails sevī satur apmeklētās vietnes domēna nosaukumu, sīkdatnes derīguma termiņu un automātiski izveidotu identifikācijas apzīmējumu. Šis fails var arī ietvert informāciju par lietotāja izmantoto ierīci, tās iestatījumiem, meklēšanas vēsturi un lietotāja paradumus interneta vidē. Šos failus izmanto arī trešā puse – Google, kas šos failus izmanto, lai mājaslapas apmeklētājiem varētu piedāvāt piemērotas reklāmas, pamatojoties uz saturu, kurš ir skatīts iepriekš šajā vai citās iepriekš apmeklētās vietnēs. Katrs apmeklētājs ir spējīgs un tiesīgs pārvaldīt un/vai dzēst savā datorā uzkrātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm un to pārvaldīšanu lasi www.aboutcookies.org

Mājaslapas statistikas veidošanai tiek izmantota Google Analytics sistēma, kas sniedz informāciju par lietotāju paradumiem – mājaslapas apmeklēšanas biežumu, sesijas vidējo ilgumu, atrašanā vietu (valsti) un citus datus. Šī statistika ir pieejama tikai mājaslapas īpašniekam un tiek izmantota, lai sniegtu uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Plašāk par Google Analytics vari lasīt šeit.

Reģistrējoties, datubāzē tiek saglabāts lietotāja norādītais lietotājvārds un e-pasta adrese. E-pasta adrese tiek izmantota tikai kā saziņas līdzeklis paroles atjaunošanas gadījumā, ja lietotājs to ir pieprasījis.

Lietojot šo mājaslapu, apmeklētājs piekrīt augstākminētajai Privātuma politikai.

Ja Jums ir radušies papildus jautājumi, rakstiet uz info@vardsmazulim.lv

Visi vārdi Mani vārdi Meklēt Filtrs